Čas koupání a letní relaxace je v plném proudu! Časopis Můj dům pro své čtenáře připravil společně s Mountfieldem exkluzivní soutěž o bazén Azuro 404 ve výbavě De luxe za 58 tisíc korun! Vítězkou soutěže se stala paní Pavla Kubalová z Želenic! Gratulujeme!!! Soutěž trvala od 13.6. do 13.7. 2012.

Co udělat, abyste byli zařazeni do soutěže?

Pro registrované čtenáře webu www.mujdum.cz:

1) Stát se fanouškem stránek Můj dům na Facebooku (tlačítko "To se mi líbí") nebo zaslat fotografii týkající se vašeho bydlení (interiér, exteriér, zahrada) s popiskem (v max. rozlišení 800x600px, 72dpi) na email mujdum@bmczech.cz

2) Pokud jste se již fanouškem stránek na Facebooku stali a v některých z našich minulých soutěží jste posílalli fotografii vašeho bydlení, můžete být do soutěže zařazeni také.

Stačí doporučit stránku www.mujdum.cz někomu ze svých přátel, kdo se na web nově zaregistruje. Tento nový uživatel pak musí odeslat na adresu mujdum@bmczech.cz svoje a vaše přihlašovací jméno, a budete do soutěže zařazeni oba.

Pro neregistrované čtenáře webu www.mujdum.cz:

1) Registrovat se na webu www.mujdum.cz.

2) Stát se fanouškem časopisu Můj dům na Facebooku nebo zaslat fotografii týkající se vašeho bydlení (interiér, exteriér, zahrada) s popiskem (v max. rozlišení 800x600px, 72dpi) na adresu mujdum@bmczech.cz

Zasláním fotografie dáváte souhlas s případným publikováním fotografie na webu www.mujdum.cz.

Soutěž trvala od 13.června 2012 do 13. července 2012.

Co můžete vyhrát?

Po skončení soutěže vylosuje redakce Mého domu jednoho šťastlivce, který získá od společnosti Mountfield oválný bazén Azuro 404 v plné vybavě De luxe, včetně ohřevu vody, montáže a dopravy za 58 000 Kč!

Oválný bazén Azuro 404 ve výbavě De luxe, který lze zapustit do země. Hloubka 1,2 metrů, objem vody 29 000 litrů. Součástí bazénu je písková filtrace, bazénové schůdky, solární ohřev vody, skimmer, doprava a montáž.
Technické specifikace oválného bazénu AZURO, který lze bez problému zapustit do země:

- Kovová stěna s vysokou antikorozní ochranou

- Zesílená bazénová fólie

- Stěna bazénu v barvě dřeva

- Rozměry (v metrech) 5,50 x 3,70

- Hloubka 1,20 metrů

- Objem 21 000 litrů vody

Bazén je v plné výbavě, včetně skimmeru, filtrace, schůdků, solárního ohřevu vody, dopravy a montáže na místě. Výherce odpovídá za přípravu místa, kde se bude bazén stavět.


Cenu do soutěže věnovala společnost Mountfield.

MountfieldKontakt

www.mujdum.cz | www.mountfield.cz