Výběrem nového bytu v novostavbě pro kupujícího proces pořizování bydlení nekončí. Než poprvé odemknete dveře svého nového bytu, čeká vás celá řada právních úkonů a současně máte možnost zasáhnout do konečné podoby bytu apod. Pomoci zorientovat se v procesu pořizování bytu v novostavbě a upozornit na možná úskalí má za cíl seminář, který pro laickou veřejnost připravila realitní společnost LEXXUS. Jedná se o další díl z pravidelného cyklu školení o problematice realitního trhu.

Pokračování seminářů a tematických dnů pořádaných developerskou společností BCD Group, realitní kanceláří LEXXUS a společností HypoAsistent proběhne ve středu 9. listopadu od 18 do 19 hodin v sídle realitní kanceláře LEXXUS. Na semináři se účastníci dozvědí, jaké administrativní kroky je čekají při vyřizování koupě bytu a odborníci vysvětlí rozdíly a následnost jednotlivých smluv.

Seminář se uskuteční 9. listopadu od 18 do 19 hodin v sídle realitní kanceláře LEXXUS na adrese Millennium Plazza, V Celnici 10, Praha 1.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý článek