Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 1/2017
Vyšlo: 20.12.2016
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis opakovaně získal prestižní ocenění „Časopis roku“.Do Beskyd patří dřevostavba
Čtyřčlenná rodina, která doposud žila v třípokojovém bytě, cítila potřebu kontaktu s volnou přírodou. Manželé se proto rozhodli zrealizovat svůj sen a dopřát sobě i dětem bydlení ve vlastním domě v Beskydech.

Dům zrozený z přírody
Prohlídka vzorového domu je nedocenitelnou pomůckou pro všechny, kdo si přejí získat přesnou představu o svém budoucím bydlení. Ve vzorovém domě Domesi Concept House v obci Budíkov na Českomoravské vrchovině můžete „na zkoušku“ dokonce strávit víkend a na vlastní kůži si užít pohodlí a atmosféru pasivní dřevostavby.

TÉMA: Cesta ke splnění stavebního snu
Stavba rodinného domu není ničím jiným než zhmotněním vlastní vize o komfortním bydlení. Než se ale naše „papírové“ představy zrealizují, je třeba učinit spoustu důležitých kroků.

Nové trendy ve fotovoltaice
Uplynulý rok přinesl v oblasti solární techniky celou řadu zajímavých inovací. Některé byly představeny i na mezinárodních veletrzích Intersolar v Mnichově a Glasstec 2016 v Düsseldorfu.

Vyhlašujeme tradiční anketu Dům roku 2017
Přichází nový rok a s ním i další, již 22. ročník soutěže o nejlepší český rodinný dům, který získá ocenění Dům roku 2017. Který z nich to bude, o tom rozhodnou vaše hlasy. Budete vybírat z novostaveb uveřejněných v našem časopise v průběhu roku 2016.

Katalog rodinných domů 2017
Součástí magazínu Můj dům 1 je také už tradičně Katalog rodinných domů kde najdete nabídku společností, které mohou proměnit váš sen o novém bydlení v realitu. Najdete zde firmy, které nabízejí typové projekty, dodavatele kompletních konstrukčních systémů pro stavbu rodinných domů a také firmy, které vám dům postaví na klíč nebo do dohodnutého stupně rozpracovanosti. Nevyberete-li si typový projekt, najdete závěrem nabídku projekčních kanceláří.
Přihlášení
Newsletter
O nás
Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Moderní byt

Obohaťte své tělo o wellness účinky!

Obohaťte své tělo o wellness účinky!

Dům a Byt

Hovězí kližka na česneku

Hovězí kližka na česneku

Stavba Web.cz

Rodinný dům v Belgii

iMateriály

Soutěžní anketa Dřevěná stavba roku 2017

Soutěžní anketa Dřevěná stavba roku 2017