Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 7/2015
Vyšlo: 24.06.2015
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis získal prestižní ocenění Časopis roku 2013.Dřevostavba podle přírody
V mírném svahu se nachází dům s koupelnou nad vršky stromů. Příroda se odráží i v barevné a materiálové koncepci celého interiéru. Majitelka a designérka Petra Valentová si bydlení zařídila na míru pro svou rodinu.

Moderní design s respektem k přírodě
Někdo sní o romantické roubence obklopené rozkvetlými horskými loukami, jiný by chtěl ve stejném prostředí bydlet v moderní stavbě poskytující veškerý komfort současných technologií. Ve švýcarském Orsière bylo takové náročné přání splněno na jedničku.

Nové bydlení jako z nákupního centra
Nakupovat spotřební zboží, potraviny, vybavení domácnosti a další potřebné věci v nákupním centru, pohodlně na jednom místě, s komfortním zázemím a servisem, jsme si již dávno zvykli. Centra vzorových domů nabízejí tuto možnost i v případě, když si chcete pořídit nové bydlení.

Madeira, květinový ráj mezi kontinenty
Jako jehla v kupě sena působí Madeira na mapě světa. Je součástí Makaronésie, což je geografický celek několika souostroví, rozkládajících se severozápadním směrem od břehů Afriky. Nazývá se zahradnickým ostrovem mezi dvěma kontinenty.

Čas zahradních grilů
Vonavé pochoutky z grilu připravené pod širým nebem patří pro vetšinu lidí ke každoročním toužebně očekávaným rituálum. Zbývá jen vybrat gril odpovídající vašim zvyklostem, chutím, velikosti rodiny i charakteru místa pro umístění grilu.

V bezpečí před sluncem i zloději
Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů či bytů. Mají i další užitečné funkce.

Dozorem proti šlendriánu
Stavební zákon označuje stavební dozor jako kontrolu provádění stavebních prací. V běžném jazyce se tím zároveň myslí osoba, provozující tuto činnost pro stavebníka.
Přihlašte se
nebo se zaregistrujte.

Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Moderní byt

Se stylovým budíkem se vždy rádi probudíte

Se stylovým budíkem se vždy rádi probudíte

Dům a Byt

Technologie elastických podlah bez PVC

Technologie elastických podlah bez PVC

Stavba Web.cz

Rodinná usedlost na Trutnovsku

iMateriály

UCEEB ČVUT završilo realizaci prvního projektu v oblasti transferu technologií

UCEEB ČVUT završilo realizaci prvního projektu v oblasti transferu technologií