Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 1/2015
Vyšlo: 16.12.2014
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis získal prestižní ocenění Časopis roku 2013.

SOUTĚŽ DŮM ROKU 2015 – KOMPLETNÍ PŘEHLED NOMINOVANÝCH STAVEB

V zorném poli budoucnost
Neobvyklý rodinný dům byl postaven na okraji Prahy podle projektu uznávaného architekta Stanislava Fialy. Stavba, založená na principech nadčasovosti, trvalé udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí obdržela titul v soutěži Stavba roku 2014.

Přírodě i městu na dosah
Málokdo by v novostavbě Ateliéru Aeroplan hledal inspiraci tradičními venkovskými chalupami. Jednoduchý hranol zapuštěný v zelené stráni nad městem však zapadá do jihočeského prostředí přirozeně a volně pracuje se základními principy původní šumavské architektury.

Ve znamení symbiózy
Architektům ze studia AEIOU se naskytla možnost vytvořit neotřelý a ambiciózní projekt, aniž by přitom narušili charakter vilové zástavby z dvacátých let.

NOVÝ SERIÁL – S ARCHITEKTEM PO ČESKU
Není nic objevného na zjištění, že pro pohodu domova a velkou většinu všech vjemů, snů, přání a mnohdy jen efemérních závanů dychtivě očekávaného domácího štěstí je okolí domu stejně důležité jako jeho vnitřek. V novém seriálu budeme pátrat po dobrých i špatných příkladech...

Design zrozený z vody
Koupelny už dávno nejsou popelkami domů a bytů. O tom, jak v zniká moderní koupelnový design, s námi hovořil italský designér Roberto Palomba.

Zahradu plánujte společně s domem
Dům a zahrada by měly tvořit jednotný architektonický celek, který se v zájemně doplňuje. O tom, jak promyslet koncepci zahrady a správně provést její stavební přípravu, s námi hovořil Ing. Jiří Prouza.

KATALOG RODINNÝCH DOMŮ 2015
bez popisku 46675
Na stránkách katalogu najdete nabídku společností, které mohou proměnit váš sen o novém bydlení v realitu. Najdete zde firmy, které nabízejí typové projekty, dodavatele kompletních konstrukčních systémů pro stavbu rodinných domů a také firmy, které vám dům postaví na klíč nebo do dohodnutého stupně rozpracovanosti. Nevyberete-li si typový projekt, najdete závěrem nabídku projekčních kanceláří.


Přihlašte se
nebo se zaregistrujte.

Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Stavba Web.cz

Marek Jan Štěpán, kostel sv. Václava v Sazovicích

iMateriály

IDS hrozí, že v lednu přeruší práce na tunelu Blanka

IDS hrozí, že v lednu přeruší práce na tunelu Blanka