Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 9/2015
Vyšlo: 19.08.2015
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis opakovaně získal prestižní ocenění „Časopis roku“.Štíhlá kráska v bílém
V krásném prostředí Švábské Alby na jihu Německa vznikla jedinečná stavba okouzlující nejen svým vzdušným vzhledem a uměleckými detaily, ale také sofistikovaným rozvržením.

Maximálně využitý prostor
Praktické bydlení s otevřeným vstupem do zahrady bývá poměrně častým zadáním. Architekt Lukáš Obršál dodal navíc osobitost a eleganci s maximálním využitím daného prostoru. Ve svém návrhu propojil studený beton a kov se dřevem a dokonale sladil architekturu domu a zahrady. Nabídl moderní rodinný dům pro relaxaci i každodenní běžné potřeby mladých manželů a jejich dětí.

Plánování kuchyně
Vařit, péct nebo si jen namazat krajíc s chlebem a uvařit čaj je o poznání snazší, když potřebné potraviny a pomůcky zaujímají vhodné místo a pracovní prostor kuchaře má požadované rozměry.

Půvabné detaily pod tvarovanými stromy
V malebné vesnici nedaleko Příbrami v podbrdském regionu se nachází zajímavá okrasná zahrada, která je příkladem zručnosti svých majitelů. Spojuje kvalitní kovářskou, stavební i zahradnickou práci.

Přírodní dlažba a design zahrady
Zahrada kolem domu se neskládá jen z trávníku a záhonů. Neméně důležitou funkci mají i zpevněné plochy teras, chodníků a příjezdových cest. Otázkou zůstává, jak tyto plochy pojmout a z jakého materiálu „zpevnit“? Můžete se inspirovat zajímavými příklady.

Vytápění v souvislostech
Často se diskutuje o tom, čím a v čem topit. Ale ať už je to uhlí, dřevo, elektřina či plyn, ať už v domě tiše „přede“ kotel nebo plápolá krb, bez rozdílu všichni topíme penězi!

Stavět bez rozpočtu se často prodraží
Mezi odborné profese, které mají vliv na zdárnou přípravu i průběh stavební činnosti, patří lidé sestavující rozpočty – tzv. rozpočtáři. Jedním z odborníků, kteří vnáší do financování stavební činnosti řád a pořádek, je rozpočtář Ivo Barták.

Test solárních teplovzdušných panelů
O teplovzdušných panelech s ventilátorem na solární pohon jsme se již v našem časopise zmiňovali, proto jsme přivítali pozvání na odborné testování čtyř panelů dostupných na našem trhu.
Přihlašte se
nebo se zaregistrujte.

Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Moderní byt

Bezdrátová lucerna Uma šíří světlo i zvuk

Bezdrátová lucerna Uma šíří světlo i zvuk

Dům a Byt

Proměna barvou: jarní zeleň

Proměna barvou: jarní zeleň

Stavba Web.cz

Rekonstrukce a přístavba rodinného domu

iMateriály

Obchodní centrum Šantovka v Olomouci

Obchodní centrum Šantovka v Olomouci