Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 12/2016
Vyšlo: 24.11.2016
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis opakovaně získal prestižní ocenění „Časopis roku“.10 NEJ DOMŮ
Vybrali jsme pro vás z nabídky roku 2016 deset domů, které nabízejí individuální architektonický koncept, kvalitní dispozicní řešení či zajímavé technické know-how. Každý je neopakovatelným originálem a každý vás může inspirovat.

Vysoce kultivovaný dům
Manželé hledali příjemné místo pro život s malými dětmi, s vybudovanou infrastrukturou a dobrým dopravním spojením. Kompromis mezi vytouženým klidem a dostupností služeb objevili v jedné z okrajových pražských čtvrtí.

Pod křídly motýla
Letní dům v Toskánsku, který si pro sebe navrhli architekti a designéři Michel Boucquillon a Donia Maaoui, vyniká citlivou architekturou, ale i zcela unikátním technickým řešením zvedací střechy. Proto ho nazvali Casa Farfalla, Motýlí dům.

Pět rad, jak správně prostřít slavnostní stůl
Chystáte se nazdobit štědrovečerní tabuli, nebo chcete jen tak pozvat přátele na dobrou večeři? Jistě si přejete, aby si kromě kulinářského zážitku odnesli také pocit skvěle stráveného času. A k tomu patří krásně prostřený stůl. Poradíme vám, jak udělat dojem srovnatelný s luxusní restaurací.

Tipy a nápady nejen pod stromeček
Dejte si dárek, který vám usnadní život. Praktické elektrospotřebiče jistě potěší nejen paní domu. Jsou výkonné, inteligentní i krásné a budou dobře sloužit řadu let celé rodině. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých tipů. Radost z nakupování si můžete užít i společně.

Druhý dech pražské zahrady roku
Každoroční soutěž Zahrada roku měla letos dva vítěze. Jedním z nich byla i pražská zahrada zrenovovaná podle dochovaného prvorepublikového plánu zpracovaného známým zahradním architektem Aloisem J. Kulišanem.

Hýčkáni sluncem a světlem
Rozhodnutí o zřízení zimní zahrady by mělo vycházet z funkce, kterou bude tento obytný prostor plnit. Účel totiž rozhoduje o velikosti, použitých materiálech a také o instalaci provozních technologií.

Komfortní paliva a jejich spotřebiče
Co si vybrat: druh paliva, nebo typ spotřebiče?
Přihlášení
Newsletter
O nás
Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Moderní byt

Tipy na vánoční dárky pro ni

Tipy na vánoční dárky pro ni

Dům a Byt

Vypečené vánoční svátky

Vypečené vánoční svátky

Stavba Web.cz

Revitalizace Cvernovky

iMateriály

Zimní stadion v Čáslavi je zkolaudován a otevře se veřejnosti

Zimní stadion v Čáslavi je zkolaudován a otevře se veřejnosti