Půdorys přízemí: 1) závětří 2) předsíň 3) hala 4) obývací pokoj 5) kuchyň + jídelna 6) pracovna 7) relaxace 8) koupelna + WC 9) terasa. Půdorys patra: 1) hala 2) pracovna 3, 4) dětský pokoj 5) koupelna + WC 6) ložnice rodičů 7) koupelna + WC 8) šatna 9, 10) balkon.

Technické údaje

Zastavěná plocha

134 m²

Užitná plocha

180 m²

Konstrukce

betonové základové pasy, železobetonová základová deska, obvodové nosné zdivo Porotherm, filigránové stropy z betonových panelů, betonové schodiště, krov ze sbíjených dřevěných vazníků

Výplně otvorů

okna dřevěná euro s izolačními dvojskly a bezpečnostní fólií Connex, vnitřní dveře dýhované do obložkových zárubní

Vytápění

ústřední plynové, podlahové vytápění + koupelnové radiátory + krb s krbovou vložkou
Odhadovaná cena stavby 6 500 000 Kč

Autor

Ing. arch. Adam Fröhlich (1973)

Ing. arch. Adam FröhlichAutorizovaný architekt, vystudoval Fakultu architektury ČVUT Praha. Od r. 2000 pracoval pro stavební společnost Heberger CZ a podílel se na přípravě projektů a realizaci velkých průmyslových, obchodních a administrativních staveb, např. výrobních závodů Ronal v Jičíně či nákupního centra Metropole Zličín.

Od r. 2003 jako samostatný autorizovaný architekt pokračuje v této činnosti a zároveň pracuje na vlastních projektech bytových a občanských staveb. S ohledem na přibývající projekty a realizace staveb rodinných domů a interiérů založil v r. 2009 vlastní společnost AF atelier.

Kontakt

AF atelier, s. r. o.

Ing. arch. Adam Fröhlich

Jilemnického 3, Praha 6

tel.: 602 273 990

www.afatelier.cz

logo MessengerPoslat Messengerem