Nebaví vás obíhat stále dokola zahradu se sekačkou na trávu? Už nemusíte, pokud se stanete šťastným výhercem robotické sekačky, kterou do naší soutěže exkluzivně věnovala společnost Mountfield.

Výherkyní robotické sekačky se stala Jana Zoulová ze Slaného. Gratulujeme!

Výherkyní robotické sekačky se stala Jana Zoulová ze Slaného.

Dokovací stanice Wiper T2Zástupci společnosti Mountfield se postarají i o případné „vykolíkování“ pracovního prostoru sekačky na vaší zahradě, takže na vás už opravdu nezbude žádná starost. Jediné, co pro to musíte udělat, je odpovědět správně na naši soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

Jak dlouho vydrží pracovat v kuse robotická sekačka Wiper Blitz XK?

a) 1 hodinu
b) 2 hodiny
c) 3 hodiny

Odpověď (najdete ji na www.mountfield.cz/roboticke-sekacky) zašlete e-mailem do 31. 5. na mujdum@bmczech.cz. Do předmětu e-mailu napište Soutěž o sekačku.

WiperT2 Blitz XKSprávnou odpověď můžete také jednoduše zaškrtnout v příslušné anketě na konci tohoto článku. Abyste mohli být zařazeni do soutěže, musíte být ovšem v okamžiku hlasování přihlášeni. Soutěž potrvá do 31. 5. 2013. 

Účastí v soutěži dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely časopisu a společnosti Mountfield. V případě dotazů týkajících se soutěže pište na adresu mujdum@bmczech.cz.

MountfieldCenu do soutěže věnovala společnost Mountfield.

Anketa:

Jak dlouho vydrží pracovat v kuse robotická sekačka Wiper Blitz XK?

logo MessengerPoslat Messengerem