Z dezertů, buchet, dortů, cukroví, koláčů, muffinů a jiných pečených dobrot čiší vaše láska k těm, pro které pečete. Blížící se advent je ideální dobou na revizi pečících pomůcek a doplnění vašeho sortimentu. Nové materiály, odolnější technologie, lepší tvary nejen zlepší výsledný dezert, ale budou vás inspirovat k dalšímu pečení i mimo svátky.

Blížící se advent je ideální dobou na revizi pečících pomůcek a doplnění vašeho sortimentu.

Nové technologie zaručí skvělý výsledek

Výrobci potřeb pro pečení optimalizují užité technologie a materiály. Pomůcky vám díky tomu ulehčují práci a zajistí, že se po vašich dezertech jen zapráší. Na sortiment pro pečení, doplňky i další potřeby do kuchyně se zaměřuje Kulina.cz, kde kromě kvality a účelnosti najdete i příjemný design výrobků.

Formy KaiserPlechy a formy jsou dnes vyráběny z nepřilnavých materiálů a zajišťují rovnoměrnou intenzitu pečení. Před koupí plechu si ověřte velikost trouby, protože plechy mají různé rozměry. Ti, kteří pečou častěji, jistě ocení i sady pro náročné. Nejrůznější formy na dorty, korpusy, bábovky, formy na pečení masa či na domácí chléb jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný proti poškrábání. Série Kaiser La Forme Plus navíc nabízí desetiletou záruku.

Silikon patří do kuchyně

Příprava Vánoc pro vás nemusí být stresující práce po večerech.Většina moderních plechů a forem není vhodná do automatické myčky nádobí. Řešením jsou silikonové formy, u nichž je čištění velmi snadné. Další jejich výhodou je odolnost proti nízkým i vysokým teplotám. Formy zvládnou teploty od - 70°C do + 300° C. Jsou tedy vhodné pro pečení i pro uchovávání v mrazáku.

Ze silikonu se vyrábí i vložky, které plně nahrazují pečící papír. Podložky jsou rovněž využitelné místo dřevěného válu na přípravu těsta, který bývá těžký, neskladný a hůře se čistí.

Zapojte vaše děti

K českým Vánocům nedomyslitelně patří domácí cukroví. Změňte letos výběr tvarů a díky speciální edici vánočních vykrajovátek upečte například betlém. Německá firma Kaiser, která se specializuje na formy a doplňky pro pečení, nabízí 18 různých formiček pro perníčkový betlém. V sadě nejdete vše potřebné – Josefa, Marii, jesličky, hvězdu, palmu, zvířata i Tři krále.

K českým Vánocům nedomyslitelně patří domácí cukroví.Naši nejmenší se nám skrze napodobování dospělých činnosti rádi přibližují. Dětské kuchyňky patří k nejoblíbenějším hračkám a v holčičím pokojíčku nesmí chybět. Pořídíte-li dětem opravdové kuchyňské potřeby, budou přímo nadšené. Malé podložky na pečení, váleček na těsto, formičky i sada pomůcek ergonomicky navržených pro malé ručičky, z vašich ratolestí vytvoří opravdové pomocníky.

Příprava Vánoc pro vás nemusí být stresující práce po večerech. Čas pečení může být tím nejkrásnějším z letošního adventu, protože se na něm bude podílet celá rodina.

Kontakt

KulinaKULINA s.r.o.
U silnice 949/11, 161 00 Praha 6, 235 313 117

text: www.kulina.cz, www.mujdum.cz, foto: archiv firmy

(komerční prezentace)