Není nad to si dopřát po náročném dni příjemnou koupel nebo zajít na masáž. A napadlo vás někdy spojit oboje dohromady? V moderní koupelně – žádný problém! Díky hydromasážním systémům si můžete dopřát dokonalou relaxaci i v malých nebo středně velkých koupelnách.

Vodní masáž osvěží tělo i mysl

Naučit se relaxovat je v dnešní uspěchané době čím dál složitější. Často nemáme dost času, abychom mohli pravidelně chodit na masáž nebo rehabilitaci. Domácí relaxace ve vaně představuje ideální řešení – vodní masáž účinně uvolňuje ztuhlé svaly a podporuje prokrvení organismu a činnost lymfatických cest. Díky uvolňující koupeli se můžete jednoduše zbavit stresu nahromaděného během celého dne.

K masážním systémům je možné dokoupit také automatický ohřev vody.Druhy hydromasážních systémů

Whirlpool

Tento systém masíruje tělo pomocí trysek, které jsou rovnoměrně umístěny po celém vnitřním obvodu vany. Masáž tak lze zacílit i na vybranou partii těla – například bederní páteř nebo ramena. Vodní masážní systémy whirlpool se označují na ovládacím panelu masážní vany symbolem spršky.

Airpool

Jde o perličkovou lázeň, která je jemnější a působí na celé tělo rovnoměrně. Mechanismus je velmi jednoduchý – předehřátý vzduch „probublává“ vodou za pomoci drobných trysek umístěných na dně vany. Značí se symbolem drobných teček.

Combipool

Jde o kombinaci obou masážních systémů. Můžete se nechat hýčkat oběma druhy masáží zároveň nebo postupně – záleží jen na vás. Ve většině moderních koupelen vybavených hydromasážní vanou najdeme právě tento kombinovaný systém.

Možnosti zajímavých doplňků

K masážním systémům je možné dokoupit také automatický ohřev vody, díky kterému vaše koupel nikdy nevystydne. Praktický je i dezinfekční proplach pro snadnou údržbu vany. Velmi oblíbené je také LED osvětlení přímo do vany. Nejde jen o estetický doplněk, ale také léčbu světlem, tzv. chromoterapii. Vhodná volba uklidňujících odstínů dokáže navodit příjemně intimní, uklidňující atmosféru.

Masážní koupelnové systémy sice představují investici minimálně 16 000,- Kč, ta se vám ale brzy vrátí – při běžné ceně celkové masáže kolem 800 Kč – již po 20 koupelích. Kvalitní výrobci vám navíc zaručí doživotní záruku na trysky a 10 letou záruku na řídící elektroniku.

Náš tip! Při koupi celé koupelny od českého výrobce Sapho dostanete slevu 20 % na všechny zakoupené výrobky. Podmínky akce najdete na přímo webu Sapho.cz.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem