Má někdo z vaší rodiny rád technické novinky do domácnosti? Časopis Můj dům právě pro vás připravil soutěž o tři unikátní duální dokovací zvukové stanice od Samsungu! Vše, co musíte udělat, je registrovat se na webu Můj dům a přidat se k naším fanouškům na našem profilu na Facebooku. Že už jste dávno tyto podmínky splnili? Nevadí, více o soutěži najdete uvnitř článku... Soutěž potrvá od 24. července do 31. srpna 2012.

Co udělat, abyste byli zařazeni do soutěže?

Pro registrované čtenáře webu www.mujdum.cz:

1) Stát se fanouškem stránek Můj dům na Facebooku (tlačítko "To se mi líbí") nebo zaslat fotografii týkající se vašeho bydlení (interiér, exteriér) s popiskem (v max. rozlišení 800x600px, 72dpi) na email mujdum@bmczech.cz.

2) Pokud jste se již fanouškem stránek na Facebooku stali a v některých z našich minulých soutěží jste posílalli fotografii vašeho bydlení, můžete být do soutěže zařazeni také.

Stačí doporučit stránku www.mujdum.cz někomu ze svých přátel, kdo se na web nově zaregistruje. Tento nový uživatel pak musí odeslat na adresu mujdum@bmczech.cz svoje a vaše přihlašovací jméno, a budete do soutěže zařazeni oba.

Pro neregistrované čtenáře webu www.mujdum.cz:

1) Registrovat se na webu www.mujdum.cz.

2) Stát se fanouškem časopisu Můj dům na Facebooku nebo zaslat fotografii týkající se vašeho bydlení (interiér, exteriér) s popiskem (v max. rozlišení 800x600px, 72dpi) na adresu mujdum@bmczech.cz.

Zasláním fotografie dáváte souhlas s případným publikováním fotografie na webu www.mujdum.cz. V případě dotazů týkajících se soutěže pište na email tomas.horacek@bmczech.cz.

Soutěž potrvá od 24. července 2012 do 31. srpna 2012.


Co můžete vyhrát?

Po skončení soutěže vylosuje redakce Mého domu tři šťastlivce, kteří získají od společnosti Samsung první duální dokovací zvukový systém na světě DA-E651.

Více fotografií a informace o vlastnostech produktu najdete na webu společnosti Samsung zde.

První duální dokovací zvukový systém na světě

Specifikace produktu DA-E651

První duální dokovací zvukový systém na světě

Všeobecné: 2,1 kanálů, celkový výkon 40 W

Zpracování zvuku: Power Bass

Reproduktor: 2 x 10 W, vestavěný basový reproduktor

Formát dekódování: podpora formátu MP3, podpora formátu WAV, dekódování formátu APTX, podpora formátu WMA

Konektivita: hostitelské rozhraní USB 2.0, Micro USB, Bluetooth, 1 zvukový vstup

Příslušenství: dálkový ovladač, analogový zvukový kabel, uživatelská příručka

První duální dokovací zvukový systém na světě

Cenu do soutěže věnovala společnost Samsung.


SamsungKontakt

www.mujdum.cz | www.samsung.com