K tomu, aby byla pleť obličeje stále svěží a vypnutá, dopomáhají nejrůznější kosmetické přípravky. Ale může k tomu přispět i jemná vodní masáž.

K osvěžení těla, ale hlavně obličeje byla speciálně vyvinuta ruční sprcha Grohe Power & Soul, která nabízí sprchování novým typem proudu vody.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

Obličeji, ale i dalším částem těla můžeme dále dopřát příjemnou sprchu i masáž díky čtyřem inovativním paprskům.Pravidelná masáž místo liftingu

Ruční sprcha umožňuje výběr z celoobličejového proudu typu Rain nebo celoobličejového proudu typu Rain O2, který je smísený se vzduchem. Vzduch se přidává úměrně k proudu přes ventilové jednotky a negativní tlak. Jednotlivé kapky jsou tak obohaceny vzduchem, čímž se stáva plnější a větší.

Více článků z rubriky KOUPELNA na www.modernibyt.cz nebo www.dumabyt.cz.

Požitek pro i pro tělo

Obličeji, ale i dalším částem těla můžeme dále dopřát příjemnou sprchu i masáž díky čtyřem inovativním paprskům: Grohe Rain O2, Rain, Aktivní masáž a Jet. Požadovaný typ proudu si nastavíte pomocí jednoduchého přepínače AquaDirect, umístěného přímo na hlavici sprchy. Sprchy Grohe Power & Soul se vyrábějí ve třech velikostech a dvou designech – Cosmopolitan a Contemporary.

text: Kateřina Kaločová, foto: archiv

logo MessengerPoslat Messengerem