Moderní prosklená architektura systému Studio XL otvírá výhledy bez hranic. Inovativními, technologicky chytrými, vysoce tepelně izolačními systémy jako posuvné dveře se zdvihem, strukturální rohy, pevná prosklení a jejich kombinace umožňuje Internorm architektonická řešení ve větších dimenzích. Tato řešení jsou navrhována a vyráběna v malých sériích – cíleně zcela dle Vašich individuálních požadavků.

Posuvné dveře se zdvihem lze u všech modelů kombinovat s pevným prosklením a strukturálními rohy. Aby bylo možné nabídnout co největší světlosti skel, není prosklený roh napojen, nýbrž spojen přímo s posuvnými dveřmi se zdvihem. Různé modely nabízejí četné možnosti kombinací a způsobů otevírání.

Rovněž naše logisitika probíhá v rozměrech „XL“, což znamená vlastní logistiku dopravy s vlastním koordinátorem staveb, vhodným nákladním vozem s jeřábem a montážními zařízeními. Vysoká míra odbornosti služeb našich obchodních partnerů a jejich montážních týmů ručí za vysokou kvalitu poradenství až po montáž Vašich individuálních požadavků.

Posuvné dveře se zdvihem HS 330

Posuvné dveře se zdvihem HS 330Nové dřevo-hliníkové posuvné dveře se zdvihem umožňují jedinečný výhled. Úzké rámové konstrukce a velká prosklení vytvářejí velkorysé poměry světla a neomezených prožitků bydlení. Nová technologie prahu ze skelných vláken nabízí v kombinaci se sériově dodávaným trojsklem nejvyšší míru tepelné ochrany a extrémní tuhost – vhodné také pro energeticky pasivní domy. Nízká výška prahu eliminuje nebezpečí zakopnutí a je ideální pro bezbariérové stavby.

Posuvné dveře se zdvihem mají také u pevných prosklení celistvý dřevěný vzhled. Patentovaným zasklívacím systémem je výměna skla možná i při zcela zaomítnutém rámu. Můžete volit mezi třemi variantami klik, přičemž design se hodí k okennímu systému v odpovídajícím stylu – oblé nebo hranaté. Navíc mohou být posuvné dveře se zdvihem vybaveny rafstórou Raff F (rafstóra s napínacím lankem), lamelami s regulací světla (u Raff F a Raff S) a sítí proti hmyzu se širokým rámem.

text a foto: www.internorm.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem