Společnost DSK Praha, domy stavěné na klíč, je nejen jednou z nejdéle působících soukromých stavebních firem na českém trhu v oblasti projekce a výstavby rodinných domů, ale také firmou, která si za dvě desetiletí existence vybudovala prostřednictvím dodávek desítek rodinných domů pověst dodavatele zcela výjimečného. Výjimečného ve smyslu hlavně kvality odvedené práce, ale také rozsahu dodávek. Společnost DSK často staví domy nejnáročnějším zákazníkům.

Zaměření firmy téměř výhradně směřuje k rodinným domům. Všechny etapy projekce i procesu realizace je firma schopna zajistit vlastními silami. Je samozřejmostí, že DSK Praha spolupracuje pouze s okruhem spolehlivých subdodavatelů materiálů a vybavení domů. Jejich výběr je prověřen dlouholetou spoluprací, s důrazem na spolehlivost a poskytování záruk. Součástí nabídky je rovněž zabezpečení kompletní inženýrské činnosti. Tedy zajištění všech vyjádření a vydání stavebního povolení, i zajištění kolaudace domu.

Rodinný dům ČernošiceSpolečnost DSK Praha staví jak na vlastních pozemcích, tak i na pozemcích jednotlivých investorů. Příkladem souborných staveb, které společnost realizovala včetně vybavení pozemků inženýrskými sítěmi a vybudování finálních komunikací, jsou obytné soubory v Hostivici u Prahy a v Průhonicích.

V současné době se realizuje výstavba dalšího obytného souboru. Jde o osm detailně propracovaných zakázkových rodinných domů v nízkoenergetickém standardu, situovaných v mimořádné lokalitě obce Hvozdnice nedaleko Prahy. Velikost pozemků se pohybuje mezi jedním až dvěma tisíci metrů a stavba už byla zahájena. Pozemků je celkem osm a stále je nabízíme. Dlouhodobě připravujeme atraktivní lokalitu k výstavbě rodinných domů v Praze 12-Točné. 

Vzorový dům

Ve Hvozdnici také probíhá výstavba vzorového domu společnosti DSK Praha, na kterém chceme ukázat současné trendy ve výstavbě rodinných domů. V současné době je dokončena hrubá stavba včetně lícového zdiva a oken. Během zimy budou dokončeny veškeré instalace a na jaře budou probíhat dokončovací práce.

Společnost DSK Praha staví jak na vlastních pozemcích, tak i na pozemcích jednotlivých investorů.Energetické parametry domů plánovaných ve Hvozdnici

Domy splňují parametry nízkoenergetických, případně energeticky úsporných staveb. Bývají vybaveny teplovzdušným vytápěním a komfortním větráním s rekuperací tepla. Energii pro vytápění a ohřev teplé vody dodává tepelné čerpadlo s integrovaným zásobníkem tepla. Lze použít typ s možností reverzního chodu pro chlazení v letních měsících. Toto řešení umožní nejenom ekonomické vytápění domu, ale zároveň odstraní obrovský problém mnoha současných staveb, v nichž přirozená výměna vzduchu v interiéru klesá hluboko pod hygienické minimum.

Kontakt

DSK Praha, domy stavěné na klíč, spol. s r. o.
Belnická 988, 252 42 Jesenice
Telefon: 241 404 347
e-mail: tomas.moravec@dsk.cz
www.dsk.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem