Letošním výhercem ankety TOP Dům 2013 se v kategorii Mimořádně dostupný dům stal rodinný dům UNO společnosti CANABA, který je jedním z nejprodávanějších domů v ČR.

Zahradní pohled na UNO I. v provedení s červenouModerní dokonalá technologie umožňuje nabízet tento dům hned ve dvou architektonických řešeních označených UNO I. a II. Přestože si oba domy zachovaly stejnou dispozici 4+1 o podlahové ploše téměř 100m2 při zastavěné ploše pouhých 55m2, domy se vzhledově i funkčně liší. Klasická varianta UNO I. využívá sedlové střechy o sklonu 40 stupňů a je určena pro venkovské prostředí a chráněné krajinné oblasti. Kromě prostorných podkrovních místností nabízí navíc i půdní prostory pro skladování vašich věcí nebo vybudování další obytné místnosti. Moderní alternativa UNO II. je vhodná především do městské zástavby díky speciální konstrukci střechy se sklonem 14 stupňů. To přináší více prostoru v patře díky plnohodnotné výšce všech místností. Zájem o jeho dodávku je natolik velký, že CANABA provedla investici do zvýšení kapacity výrobního provozu a díky podpoře renomovaných dodavatelů připravila pro všechny zájemce o moderní, úsporné a zdravé bydlení mimořádnou nabídku. Obě varianty UNO lze získat jen za 1,89 mil. vč. DPH a stěhovat se můžete už za pouhých 12 týdnů. Ke všem domům UNO dodává CANABA pro prvních 200 klientů navíc i ZÁKLADOVOU DESKU ZDARMA.

Zahradní pohled na UNO II. v provedení s palubkovým obklademKaždý dům může být originál

Obě varianty domu UNO jsou koncipovány jako nadčasový projekt, který bude působit stylově a svého majitele bude hrdě reprezentovat i za několik desetiletí. CANABA umožňuje řadu variantních řešení, které poskytnou prostor vaší fantazii – každý dům UNO je tak naprosto jedinečný. Pro vaši představu se jedná například o integraci sprchového koutu do přízemí, záměnu hobby za spíž ke kuchyni či dokonce integraci zádveří a instalaci krbového komínu. Naprostou volnost pak máte ve volbě vnitřního vybavení, jako jsou dveře, sanita, obklady, dlažby či podlahy. Vnější provedení domu se dá dovybavit například okenicemi, balkónem nebo obkladem lícovou cihlou či palubkami. K oběma domům lze připojit garážová stání či garáže.

Unikátní technologie

Vstupní pohled na UNO I. v provedení s palubkovým obklademVětšina projektů menších a středních rodinných domů na trhu má problém s řešením dispozic a nabídkou vnitřního prostoru. To však neplatí pro domy CANABA. Každý metr čtvereční je dokonale využit a dům tak pohodlně může sloužit i pětičlenné rodinně. Unikátní masivní technologie a dokonalé dispozice totiž šetří místo i prostor v domě. Stejně jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO navrženo jako úsporný nízkoenergetický projekt. Díky unikátní technologii CANABA tak uspoříte nejen čas a peníze při stavbě, ale i náklady na provoz domu (nepřesahují 1000 Kč měsíčně). Kromě úspor přináší nová technologie i výrazné zkrácení doby výstavby. CANABA smluvně garantuje dodání rodinného domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů a to včetně základové desky.

Vzorový dům

Návštěvu vzorového domu si můžete objednat na telefonním čísle 844 02 02 02 a prohlédnout si kvalitu CANABA na vlastní oči. Kromě vzorového domu v Praze - Veleni připravuje CANABA otevření vzorového domu UNO v Nehvizdech u Prahy a v Brně – Přízřenicích.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem