Stavební firma FUTUR působí na českém trhu od roku 1996. Od počátku existence projektuje a staví především rodinné domy, ale i jiné stavby ze stavebního systému Durisol, jehož je  nejstarším dodavatelem.

Více než 650 objektů

Za dobu existence firmy FUTUR dodala společnost nebo smontovala systém Durisol na více než 650 objektů, především rodinných domů. Má zkušené nejen architekty a projektanty, ale i kvalitní stavební techniky a montážníky. Společně tvoří ucelený tým, který produkuje velmi kvalitní stavby a má kvalitní reference nejen od zákazníků, ale i od odborné veřejnosti.

Kvalitní stavby díky systému DurisolO tom svědčí i umístění domů v anketách a soutěžích v odborných časopisech. Například 2. místo v soutěži Domu roku 2002 získal dům MONIKA v časopise Můj dům.

Osobní přístup

Společnost od začátku vzniku dbá na kvalitní osobní přístup ke každému zákazníkovi a zajišťuje nadstandardní servis od projektu po realizaci.

Zákazníci se na společnost obrací s různými dotazy, které společně řeší nejen před vlastním výběrem pozemku a domu, úprav projektu, výběru materiálů, ale i při vlastní realizaci stavby.

text a foto: FUTUR s.r.o.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem