Označení Plus X Award nese jedno z nejprestižnějších celosvětových ocenění, které každoročně uděluje porota této přehlídky nejlepším průmyslovým produktům napříč rozličnými technologiemi i nejrůznějšími obory. Jedním z letošních laureátů je plast-hliníkové okno s typovým označením KF 500 společnosti Internorm.

Označení Plus X Award nese jedno z nejprestižnějších celosvětových ocenění, které každoročně uděluje porota této přehlídky nejlepším průmyslovým produktům napříč rozličnými technologiemi i nejrůznějšími obory.Do soutěže bývá každoročně přihlašováno široké spektrum různých produktů. Jejich vysoká kvalita je považována za samozřejmost. Plus X Award však v rámci hodnocení upřednostňuje výrobky s výraznými inovativními rysy a s ohledem na budoucnost. Porotci hledají jakousi přidanou hodnotu a přímo v kritériích soutěže se objevuje pojem X Factor. Inovační myšlení ze strany výrobců je považováno za absolutně zásadní základ pro jejich trvalý úspěch.

Prvořadě jde právě o ty druhy inovací, které lidem zjednodušují život. V praxi se musí jednat o výrobky doslova příjemné a ekologicky smysluplné. Pečeť Plus X Award se stává respektovaným znakem, znamená svého druhu doporučení. V dnešním roztříštěném a reklamou ovládaném trhu jde o hledisko kvality obzvlášť vítané.

Více se dozvíte na www.internorm.cz nebo na www.internorm.com.

Každý výrobek předložený v rámci soutěže Plus X Award k posouzení, je podrobně a všestranně zkoumán, tento proces trvá několik týdnů. Porotu tvoří nezávislí odborníci, setkávají se zde osobnosti z nejrůznějších průmyslových oborů, znalci z výroby i obchodu, pedagogové předních univerzit, vybraní novináři. Oceněné produkty musely zaujmout nejvyšší kvalitou, trvanlivostí, funkčností nebo ukázkovým designem.

Kontakt

www.internorm.com

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem