Dva nové domy od jedné firmy, téměř stejná zastavěná plocha i cena, ale úplně jiná dispozice i vzhled. Který dům se vám líbí více? Hlasujte pro jeden z nich.

Oba domy vycházejí ze stejného půdorysného rozměru. Liší se od sebe vnitřním uspořádáním místností a typem zastřešení. Domy vznikly ve spolupráci se zkušenými architekty a s důrazem na účelnost a moderní design interiéru a exteriéru.

JUBILEUM PROFI 81 JUBILEUM PROFI 82
Přízemní dům JUBILEUM PROFI 81 se zajímavě řešeným půdorysem je dispozičně řešený jako 3 + kk s možností rozdělit dětský pokoj na dva pokoje a získat tak dispozici 4 + kk. Podlahová plocha je 81,82 m2. Na výběr jsou i varianty s plochou a sedlovou střechou. Cena za zobrazenou variantu s pultovou střechou je 1 969 400 Kč v provedení na klíč, včetně DPH, projektu i dopravy Přízemní dům JUBILEUM PROFI 82 je dispozičně řešen jako 4 + kk a je možné vybrat si variantu se sedlovou, pultovou nebo valbovou střechou. Podlahová plocha 81,92 m2. Cena za zobrazenou variantu domu se sedlovou střechou na klíč je 1 914 000 Kč včetně DPH, projektu i dopravy. Cenu všech domů může zákazník ovlivnit výběrem rozsahu dokončenosti interiéru

Nabízené domy jsou konstrukčně stejné a poskytují zdravé a ekologické bydlení s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi (U = 0,16 W/m2K). Firma Atrium, která u nás staví dřevostavby již 20 let,  poskytuje na konstrukci záruku 30 let.

text: Markéta Klocová, vizualizace: Atrium

logo MessengerPoslat Messengerem