Inovativní závorování je první skutečnou revolucí u systémů kování od zavedení otevřeného / sklopného kování z počátku 70 let. Internorm již několik let používá skryté závěsy a nyní převedl tento princip také na funkční spáru – a „viditelné kování“ používá pouze tam, kde je to nutné.

I-tec závorování se používá momentálně u plastového a plast-hliníkového okna KF 500 ve stylu home pure a je revolučním ve více ohledech: nejsou zapotřebí viditelné uzavírací kusy na rámu – namísto vyčnívajících závorovacích čepů přebírají integrované klapky bezpečné závorování křídla. Ke spojení závorovacích klapek dochází skrytě v dutých komorách profilu křídla.

Závorovací klapkySnadná údržba

Mytí rámu je snadnější, neboť uzavírací kusy takřka nejsou. Jen několik málo dílů na křídle minimálně vyčnívá, a mezi díly se nacházejí hladké, plastové povrchy profilu, které lze lehce udržovat.

Bezpečnost, která přesvědčí

Okna s I-tec závorováním již odpovídají ve standardním provedení třídě odolnosti RC2N (s uzamykatelnou klikou a sklem odolným proti vloupání sklo RC2) dle EN 1627- 1630 – sériově testovaná ochrana proti vloupání.

Perfektní stabilita a náročný design

Propracovaná konstrukce umožňuje o 30 % menší pohledové šířky. Velkorysé rozměry oken a energeticky úsporná trojskla vyžadují provedení pro těžké zatížení těžkých křídel. Okno drží dole čtyřkloubové ložisko a nahoře ložisko nůžek. Nová konstrukce ložiskových částí umožňuje hmotnosti křídel do 130 kg u kompaktního designu.

Výhody na první pohled

- o 30 % menší pohledové šířky rámu a křídla
- RC2N ve standardu bez omezení funkce
- směrodatná tepelná izolace ve standardu Uw ≤ 0,69 W/m²K

Kontakt
www.internorm.com

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem