Přijďte navštívit brněnské výstaviště v termínu od 23. - 27. 4. 2013, kde se uskuteční zcela nový veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Dne 20. dubna zase zveme vážné zájemce o dům z nabídky MS Haus s.r.o. na prohlídku domu MS 07 před dokončením a zároveň na montáž atypického domu.

Veletrh DSB - Dřevo a stavby Brno 2013

Přijďte nás navštívit na brněnském výstavišti v termínu od 23. - 27. 4. 2013, kde se uskuteční zcela nový veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který se bude věnovat dřevostavbám a konstrukcím.

Veletrh DSB – Dřevo a stavby běží souběžně se Stavebními veletrhy Brno 2013. Na stánku společnosti MS Haus s.r.o. můžete shlédnout letošní novinku – film o realizaci dřevostavby rodinného domu MS 15 ve 3D a vážní zájemci o realizaci domu mohou získat mimo jiné slevu na dům dle jejich výběru ve formě komín s krbem Schiedel Kingfire zdarma při realizaci pouze vrchní stavby zvenčí dokončené nebo elektrické podlahové topení v celém domě zdarma při relizaci minimálně vrchní stavby na klíč dle popisu konstrukce a rozsahu dodávky.

Nárok na slevu je podmíněn přihlášením se na stánku společnosti MS Haus s.r.o. (pavilon P stánek č. 407) , uzavřením smlouvy o budoucí smlouvě o dílo s objednávkou projektu do 30. června 2013. Zahájení realizace nejpozději jaro 2014.

Atyp SchmiedtDen zavřených dveří – Hradec Králové Svobodné Dvory

Dne 20. 4. 2013 zveme vážné zájemce o dům z nabídky společnosti MS Haus s.r.o. na prohlídku domu MS 07 před dokončením a zároveň na montáž atypického domu, (kde budou použity poprvé sádrovláknité desky Fermacell i na stropní podhledy) v Hradci Králové ve Svobodných Dvorech, ul. Františka Žaloudka. Přijďte si prohlédnout dvě stavby společnosti na stejném místě a zároveň získejte možnost získat zajímavou slevu.

Komín s krbem Schiedel Kingfire zdarma při realizaci pouze vrchní stavby zvenčí dokončené nebo elektrické podlahové topení v celém domě zdarma při realizaci minimálně vrchní stavby na klíč dle popisu konstrukce a rozsahu dodávky.

text a foto: MS Haus

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem