Požadavky na minimální energetickou náročnost rodinných domů stále rostou. Nemůže za to ani tak ekologické smýšlení investorů, jako spíše neustále rostoucí ceny energií.

Energeticky úsporný dvojdomek ParisNa zvýšenou poptávku po nízkoenergetických a pasivních domech reaguje i jeden z nejvýznamnějších českých výrobců montovaných domů - Dům jedním tahem.

Výstavba Domů jedním tahem montovaných z velkoplošných dílců z keramického betonu v sobě spojuje výhody rychlosti výstavby (můžete bydlet už za 6 měsíců), přírodního materiálu se skvělými izolačními vlastnostmi a propracované stavebnicové technologie ověřené stovkami zákazníků v ČR i zahraničí!

Od roku 2012 najdete v katalogu Dům jedním tahem novinku. Nabídka domů se rozdělila do dvou řad Classic Line a Future Line:

Dům jedním tahem Classic Line

Energeticky úsporný bungalov PlutosOblíbená řada Classic Line nabízí 20 typových domů z velkoplošných dílců z lehkého LiaporBetonu, který má sám o sobě vynikající izolační vlastnosti a domy jsou s patřičným zatepletním energeticky úsporné. Mimo to odpovídají na nejčastější požadavky klientů nejen vzhledem a dispozičním řešením, ale také cenou.

V nabídce Dům jedním tahem Classic Line najdete patrové domy, bungalovy, dvojdomky i řadové domy. I přes to, že se jedná o typová řešení, skýtají možnosti individuálních úprav (zrcadlové otočení domu, úpravy dispozice - posunutí či vynechání příček, oken apod.).

Všechny domy z řady Classic Line si můžete nechat postavit v několika fázích dokončení: hrubá stavba (hotová za 5 dnů), dům k dokončení (hotový do 2 měsíců) nebo dům na klíč (hotový do 6 měsíců).

Dům jedním tahem Future Line

Řada Future Line představuje pasivní domy využívající skvělých izolačních parametrů základního materiálu a zároveň moderních technologií. Oproti běžnému domu můžete s domy Future Line ušetřit až 90 % nákladů na vytápění.

Pasivní dům Anion od Dům jedním tahemPrvním domem z řady Future Line je moderní jednopodlažní dům Anion s dispozicí 3+kk nebo 4+kk. Energetické úspory domu Anion začínají už založením stavby, které se provádí inovativně pomocí izolačního zásypu z keramického kameniva Liapor a pokračují díky tepelně izolačním velkoformátovým dílcům z LiaporBetonu, využití tepelného čerpadla, rekuperace, solární energie apod. Kromě energeticky nenáročného bydlení tak dům přináší i příjemné a zdravé klima pro celou rodinu.

Cena pasivního domu Anion na klíč se pohybuje těsně nad hranicí 3 milionů Kč, což je vzhledem k podlahové ploše 92,5 m2, využitým technologiím a budoucím úsporám jistě více než příznivé.

Energeticky úsporný PoseidonVýhody montovaných domů z LiaporBetonu

Všechny Domy jedním tahem si také stále zachovávají hlavní výhody jako:

  • pevný, lehký, přírodní keramický materiál s vysokou protipožární odolností

  • rychlý stavebnicový systém - hrubá stavba za 5 dnů, dům na klíč za 6 měsíců

  • minimum mokrých procesů - minimální riziko poruch (prasklin)

  • při minimální zastavěné ploše maximální užitná plocha - až o 11 m2 větší než v cihlovém domě o stejné zastavěné ploše

  • možnost navštívení výroby, domů ve výstavbě i již obývaných domů

Video ze stavby Domu jedním tahem

Pro více informací navštivte web www.dumjednimtahem.cz nebo kontaktujte obchodně technické poradce Dům jedním tahem.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem