Aktuální číslo

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech

Můj dům

Číslo: 3/2018
Vyšlo: 22.02.2018
měsíčník, cena: 89,90 Kč / 4,12 €

Předplatné | Archiv vydaných čísel

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Můj dům je pořadatelem ankety Dům roku. Časopis opakovaně získal prestižní ocenění „Časopis roku“.Výsledky soutěže Dům roku 2018
Nejvyšší počet čtenářských hlasů a titul Dům roku 2018 získal dům se soutěžním kódem D10, který navrhl Ing. arch. Michal Sluka. Podrobné výsledky najdete na webu časopisu v rubrice Dům roku – www.mujdum.cz/rubriky/dum-roku-2018.

Víkend s přehledem
Ve vstupní hale se kříží dvě podélné osy domu svírající pravý úhel. Pokud stojíte v jejich průsečíku, snadno přehlédnete logicky členěnou denní i noční zónu stavby určené k relaxaci po náročných pracovních dnech strávených v hlavním městě.

Transparentní dům
Luxusní italské letovisko Lido di Jesolo, jehož bělostné vily, apartmány a hotely se skví jako rozsypané perly na okraji Benátské laguny, se může pochlubit nádhernou dlouhou pláží a velmi příjemným klimatem. Proto tu manželé z Milána vybudovali dům, umožňující trávit tu většinu roku.

Vila nad vodopádem
Návštěva v domě, který zvítězil v ankete Dům roku 2018. Na okraji Prahy vzniklo v obtížných terénních podmínkách pohodlné moderní bydlení, kde se vstává i usíná s melodií padajícího proudu vody.

Umění pod nohama
Jemné, měkké, hřejivé, krásné na pohled, čistě přírodní a především unikátní – takové jsou nejkrásnější koberce dneška. Přinášíme vám novinky, které jsme obdivovali na mezinárodním veletrhu Domotex 2018 v německém Hannoveru.

Za hranicí všednosti
Po hodinách strávených jízdou v autě byla chůze po hebounkém trávníku a pohled do rozkošatělých stromů s květinovým podrostem tím nejlaskavějším pohlazením pro tělo i duši. Jakmile mi plíce zaplavila opojná vůně šeříků, měla jsem v tu chvíli pocit, že bych nikde jinde na světě nemohla být šťastnější. Vítejte v zeleném ráji Petry a Olivera Österreicherových!

Předpěstování sazenic
Chcete se vyhnout rozmarům jarního počasí a co nejdříve si pochutnat na vlastní dobré zelenině? Zkuste si předpěstovat sazenice ve skleníku, v pařeništi nebo doma v bytě. Chce to dobré stanoviště a chutný substrát.

Stavba speciál – střechy
Moderní střecha je komplexní a složitý systém, kterému je třeba věnovat velkou pozornost. Poradíme vám, čeho byste se v zájmu její spolehlivosti měli rozhodně vyvarovat.

Domy s vůní lesa
Dřevo působí na všechny lidské smysly, vyvolává pocit krásy, tepla, bezpečí, sounáležitosti s přírodou, jistoty. Oceňujeme jeho tradici, přirozenou krásu a mimořádné výhody při stavbě domu včetně přesnosti výroby i rychlosti montáže. Přesto to producenti dřevostaveb nemají nijak snadné.
Přihlášení
Newsletter
O nás
Můj dům
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Moderní byt

Zkuste to v kuchyni romanticky s klasikou

Zkuste to v kuchyni romanticky s klasikou

Dům a Byt

BLOG: Netradiční rodinný dům, díl 13.

BLOG: Netradiční rodinný dům, díl 13.

Stavba Web.cz

Když rozkvete kaktus, je to svátek

iMateriály

Dům roku 2018 – výsledky čtenářské ankety

Dům roku 2018 – výsledky čtenářské ankety

Stavba domu

Jak by měla hrubá stavba probíhat?

Jak by měla hrubá stavba probíhat?